July 2010

Máte Xteen? Hlasujte pro mě prosím :)

30. july 2010 at 10:53 | Ann Yellow™
AHOJ JSEM V X-GIRL. PROSÍM HLÁSNĚTE MI JESTLI TAM MÁTE TAKY ÚČET. DÍKY A RÁDA OPLATÍM


Potřebuju hlasy!!

30. july 2010 at 10:26 | Ann Yellow™
Ahojky, plsky hlásněte mi TADY za Katy Perry. Děkuju a ráda oplatím

Katy Perry

Údajné adresy na Katy Perry

29. july 2010 at 12:55 | Ann Yellow™
Katy Perry
adresa pro autogram

Katy Perry
Direct Management Group, Inc.
947 North la Cienega Blvd.
Suite G
Los Angeles, CA 90069
USA

..........adresa k ní domů

Katy Perry
Greenberg Traurig LLP
2450 Colorado Avenue
Suite 400E
Santa Monica, CA 90404
USA

..........
!NEZARUČUJI SPRÁVNOST ADRES, ALE TA 1. BY MĚLA BÝT OPRAVDU PRAVÁ!

KP - Photoshoot (Unknown)

29. july 2010 at 11:35 | Ann Yellow™

MOJE HODNOCENÍ: 
(5 - skvělé × 1 - děsné)

1
2

KP - Photoshoot by Robert Trachtenberg

29. july 2010 at 11:20 | Ann Yellow™

MOJE HODNOCENÍ: 
(5 - skvělé × 1 - děsné)

01
02

Pomůcka pro psaní ™ ;)

29. july 2010 at 10:52 | Ann Yellow™
Už se mě pár blogařů ptalo, jak napsat znak ™. Mám tu pro Vás nápovědu. ;)

Již brzy na internetu - 30-ti minutový rozhovor s Katy Perry

29. july 2010 at 10:26 | Ann Yellow™

Katy Perry

Již brzy se na internetu objeví třicetiminutový rozhovor s Katy Perry. Bude v něm odpovídat na různé otázky. Pár už jich Katy odtajnila. Například, že by se nikdy nenechala vyfotit do časopisu Playboy!

Kusovka 016: Srdíčko ve vodě

29. july 2010 at 10:19 | Ann Yellow™
Kusovka 016: Srdíčko ve vodě

Kusovka 015: Perníček v kafi

29. july 2010 at 10:00 | Ann Yellow™
Kusovka 015: Perníček v kafi

Katy Perry je kvítko! (článek z roku 2009)

28. july 2010 at 16:31 | Ann Yellow™

Katy Perry je kvítko!

„Když jsem na křesťanském táboře uviděla jednoho žhavého chlapíka, říkala jsem si, že až do svatby bez sexu nemůžu vydržet. Byla jsem velmi Zvědavá mladá dáma.”

"Když jsem na křesťanském táboře uviděla jednoho žhavého chlapíka, říkala jsem si, že až do svatby bez sexu nemůžu vydržet. Byla jsem velmi Zvědavá mladá dáma."
..........
Na pódiu řádí převlečená za zmrzlinu, opěvuje líbání s holkou a klidně se naváží do načančaných metrosexuálů. Kam jenom Katy Perry na tyhle nápady chodí?
..........Předávání evropských cen hudební stanice MTV za rok 2008, Liverpool, Velká Británie. Světla v sále postupně zhasínají a publikem se nese šum netrpělivého očekávání. Prestižní show má totiž uvádět čerstvě vyloupnutá hvězda amerického popu Katy Perry, která mimo jiné proslula zálibou v kanadských žertících a vtipných provokacích. A nezklame! Na pódium se namísto v sexy šatičkách přiřítí ve fotbalovém dresu a v ruce třímá cosi jako obrovský balzám na rty. Později večer si kromě ovací publika odnese i cenu pro nejlepší hudební objev roku. Katy prostě perlí a perlí. Například na oslavu svých čtyřiadvacátých narozenin dorazila šmrncovní brunetka v převleku za Freddieho Mercuryho, a to včetně jeho pověstného knírku a "zaječích zubů".

Na koncertech ji zase můžete běžně vidět oděnou jako barevnou zmrzlinu nebo retro hospodyňku, a když se na vysokánských jehlách přihnala na focení titulní stránky Cosmopolitanu, začala předvádět vtipné pózy takovou rychlostí, že objektiv fotografa téměř nestačil cvakat. Katy je zkrátka rodilý klaun v sukních a prostořeká holka odvedle, která svou bezprostředností dokáže rozpustit ledy a odzbrojit davy. A to se na cestě ke hvězdám cení!

Štreka na vrchol

I přes přirozenou auru hvězdy ovšem nebyla zpěvaččina cesta ke statisícům prodaných desek a milionům fanoušků zase tak jednoduchá. Dcerka evangelických farářů z kalifornské Santa Barbary si sice celé dětství brousila hlasivky v kostelním sboru a dokonce natočila album kostelních gospelů kořeněných rockem, tím ale žádnou velkou díru do světa popu neudělala. Své divočejší já, vášeň pro sexy oblečky a skladby s pikantními texty začala původně éterická blondýnka opravdu objevovat až po útěku z domova do hvězdného Los Angeles. V té době jí bylo šestnáct, vyhodili ji ze školy a také se začala vzdalovat církvi, podle níž by měla se sexem čekat až do svatby. "Když jsem na křesťanském táboře uviděla jednoho žhavého chlapíka, říkala jsem si, že tenhle slib asi nemůžu dodržet. O sexu se u nás doma nemluvilo, jenže já byla velmi zvědavá mladá dáma," popisuje zpěvačka své tehdejší trable a dodává, že ji prostředí, ze kterého pochází, moc neformovalo. "Nikdy jsem se neztotožnila s pravidly a určitou záští, která jde občas ruku v ruce s náboženstvím. Když jsou ale moji rodiče ve své víře šťastní, přeju jim to. 

Já jsem zase šťastná, že touhle cestou nejdu," vysvětluje. V roce 2004 podepsala už jako dvacetiletá nebojácná brunetka smlouvu s velkou nahrávací společností, které se ale moc nezamlouvaly zpěvaččiny odvážné hudební nápady. Katy nakonec předhodili jako vokalistku týmu producentů The Matrix, který má na svědomí například některé hity Britney Spears nebo Christiny Aguilery, a Katy se sice vrhla na zpívání, jenže vydavatelství na poslední chvíli projekt zatrhlo a se zpěvačkou zrušilo smlouvu! "Cítila jsem knedlík v krku, ale ani jsem neměla sílu se rozbrečet. Říkala jsem si, že moje sny se prostě nesplní. Seděla jsem v autě a věděla, že mi chybějí i peníze na nájem," popisuje zpěvačka moment, kdy se o úhybném manévru vydavatelství dozvěděla, a své laní oči s dlouhými řasami přitom klopí k zemi. Jenže bingo! Ještě v témže roce se jí jako zázrakem ujalo další velké vydavatelství, Capitol Records, a do roka se objevila průlomová deska One of the Boys s provokativním megahitem I Kissed A Girl, ve kterém se zpěvačka přiznává k líbání s holkou, a další peckou Ur So Gay (česky Jsi takový gay), již samotná Madonna označila za svou oblíbenou písničku. Katy to má zkrátka v kapse a nevěřící Tomášové, kteří tuhle zpěvačku nechtěli vidět na pódiu, se tlučou do hlavy. "Jestli jsem měla náhradní plán?" zamyslí se přičinlivá divoška, která se naučila skvěle hrát na kytaru až v průběhu natáčení desky. "Dala jsem si čas do pětadvaceti. Kdyby se mi do té doby nepodařilo v hudební branži prorazit, našla bych si manžela."

Hudební nevěsta

Protože se ale Katy podařilo vyhoupnout mezi hvězdy ještě rok před určeným limitem, s hledáním ženicha to u ní není zase tak žhavé. Za sebou má bláznivý vztah s extravagantním Travisem McCoyem, frontmanem americké hiphopové party Gym Class Heroes. S ním se průběžně rozcházela a zase vášnivě udobřovala celé dva roky, naposledy si ovšem dvojice řekla sbohem vloni v prosinci a tentokrát jejich odloučení vypadá vážně. Rozlučka s milým ovšem zpěvačku nažhavila ještě víc do práce, takže právě připravuje pompézní světové turné, s jehož vizuální složkou si opravdu vyhrála. Vymyslela si svůdné kočičí kostýmy nebo třeba obří nafukovací ovoce, které během koncertu rozhazuje kolem sebe. Raduje se také z toho, že se jí dostalo uznání nejen od božské Madonny, ale celého hudebního průmyslu, což letos potvrdila získáním sošky prestižní hudební ceny Grammy pro nejlepší popovou zpěvačku. Velmi dobrý výsledek po necelém roce na výsluní! "Tohle je opravdu důležité období mého života. Nechci zůstat jen zpěvačkou, která nazpívala I Kissed A Girl, musím po sobě zanechat něco víc!" Zároveň se ale žhavá krasavice svěřuje s občasnými pocity osamělosti: "Chci někoho, komu bych mohla do detailů povyprávět o tom, co všechno se mi děje - o večeři s Paulem McCartneyem, o setkání s Madonnou. Prožívám teď úžasná dobrodružství, a když to nemám po návratu domů komu líčit, cítím se osamělá." Nakonec ale sexy zpěvačka debatu o vztazích zakončuje se smíchem: "Chtěla bych se vdát do pěti let. Když ale potkám toho pravého, plán se ruší a udělám to klidně hned! Na co bych měla čekat?" 

Co o Katy možná nevíte

* Má kočku jménem Kitty Purry.

* Známý designér Jason Wu podle ní vyrobil panenku.

* Ve skutečnosti se jmenuje Katheryn Hudson. Jméno si změnila, protože nechtěla, aby si ji lidé pletli s herečkou Kate Hudson.

* Nejraději se dostává do kondice skákáním přes švihadlo. Hopsá hlavně před tím, než vyskočí na pódium!

* Z líčidel si nejvíc oblíbila bronzer. Tvářím dodává jeho pomocí šťávu i několikrát denně. Zbavit by se ale chtěla nehezkých jizev od akné, kvůli nimž si musí obličej krýt větším množstvím korektoru a make-upu. 

* Ve třinácti letech si sama propíchla nos a vsadila do něj piercing.

(článek je ze serveru super.cz. nijak jsem ho neupravovala)

Dvě tváře talentované zpěvačky Katy Perry (článek z roku 2008)

28. july 2010 at 15:54 | Ann Yellow™

Tento článek jsem jen náhodou našla na novinky.cz. Vyšel už v roce 2008, ale je dost zajímavý.
(celý článek)

Popularita Katy Perry stoupá!

28. july 2010 at 15:02 | Ann Yellow™

Katy Perry se v posledních pár dnech začala umisťovat na nejvyšších pozicích hudebních žebříčků! 

Vyber nejlepší účes Katy Perry

28. july 2010 at 14:36 | Ann Yellow™

Který účes popové zpěvačky Katy Perry se ti z nabízených líbí nejvíc?? Hlasuj v anketě!

Já sama mám vlasy jako ten 2. obrázek. :D

(celý článek)

Kusovka 014: Dívka v Makovém poli

27. july 2010 at 21:09 | Ann Yellow™
Kusovka 014: Dívka v Makovém poli

KP - Photoshoot by Emma Summerton

27. july 2010 at 21:01 | Ann Yellow™

MOJE HODNOCENÍ: 
(5 - skvělé × 1 - děsné)

01
02
03
04
05

Katy Perry vyhrožuje otěhotněním!

27. july 2010 at 20:44 | Ann Yellow™

12
Katy Perry údajně vyhrožovala svému vydavateli a nahrávací společnosti Capitol Records.
Pokud jí neupraví její nabitý pracovní harmonogram, hvězda koncertních pódií prý otěhotní.
Katy, která je právě po uši zamilovaná do svého snoubence Russella Branda, prozradila médiím, že chce omezit svou roli v propagaci svého nového alba Teenage Dream.
To vychází u nahrávacího studia Capitol Records letos v srpnu. Katy prý udělá cokoliv, aby se ze svých závazků uvolnila a měla více času na sebe a budoucího manžela.

"Řekla jsem jim, ať mě nes**ou. A pokud v tom budou pokračovat a hodlají na mě dělat další nátlak, tak prostě otěhotním. Mám tu moc a klidně budu mít nechráněný sex,"

řekla Katy britskému deníku The Sun.
Svatba Perry a Branda je plánovaná na letošní rok. Katy si údajně za družičku vybrala svou kamarádku, zpěvačku Rihannu.

Katy vs. Nicky

27. july 2010 at 12:44 | Ann Yellow™

Které to sluší víc?? Nicky nebo Katy??
Hlasujte v anketě pod článkem.

Podle mě to víc sluší Katy
(a nedělám to proto že ji mám ráda, ale prostě to tak vidím)

Katy vs Nicky

Rihanna o chystané svatbě Katy Perry

27. july 2010 at 12:33 | Ann Yellow™

Americká zpěvačka Rihanna nedávno poskytla rozhovor pro Access Hollywood, kde mluvila i o plánovaní rozlučky se svobodou pro svou kamarádku Katy Perry.

.............
Z článku...

Rihanna se odhalila! Plánuje rozlučku se svobodou pro Katy. Katy se bude vydávat za britského komika Russella Branda. Datum ještě není určené.
,,Je to velký tlak. Její svatba bude asi nejlepší. A nyní musím připravit rozlučku se svobodou." Rihanna pověděla, že inspiraci bere z Katyného stylu pro událost. ,,Mohla jsem tu mít balónky a Disney charakter a ona by to stále dělala divokým. To je jen Katy Perry." řekla Rihanna.

Katy Perry & Rihanna

KP - Photoshoot by Lionel Deluy

27. july 2010 at 12:20 | Ann Yellow™

MOJE HODNOCENÍ: 
(5 - skvělé × 1 - děsné)

01
02
03
11
04
05
06
07
08
09
10

Jdu grilovat, pá

26. july 2010 at 19:22 | Ann Yellow™
Ahojky, vrátím se ještě pozdě večer :) jdem grilovat.. :D